به سایت مای فیلم خوش آمدید سایت مای فیلم در ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی ثبت و تابع قوانین این سازمان می باشد. محتواهای سایت در صورت صلاحدید سازمان فیلترینگ از سایت حذف خواهند شد.

کانال تلگرام مای فیلم

کانال تلگرام مای فیلم

دانلود بازی Road Redemption

مهر ۱۹, ۱۳۹۶

دانلود بازی Road Redemption – موتور سواری اکشن و پر هیجان آرکید – موتور جنگی

دانلود بازی Road Redemption - موتور سواری اکشن و پر هیجان آرکید - موتور جنگی

موتور سواری اکشن و پر هیجان آرکید ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸

سرانجام پس از گذشت نسخه های متعدد آزمایش و آلفا، دانلود بازی Road Redemption به صورت نهایی منتشر شد و گروه CODEX آن را کرک کرد. دانلود بازی Road Redemption با الهام از مجموعه بازی های Road Rash ساخته شده است. مجموعه ای مشتمل بر شش عنوان متعدد که نسخه های مختلف آن در دهه ی نود میلادی به شکل پی در پی بر روی پلتفرم های گوناگون رایج در آن زمان عرضه شد و اوقات بسیار خوبی را برای هواداران عناوین پر هیجان آرکید مبتنی بر موتور سواری فراهم آورد. در واقع بازی Road Redemption هم همانند منبع الهام خود با تکیه بر ساختاری آرکید در بخش گیم پلی و به تصویر کشیدن مسابقاتی سریع ، هیجان انگیز و پر زد و خورد قصد بالا بردن آدرنالین خون علاقه مندان به موتورسیکلت های پر سرعت و پر سر و صدا را دارد.

داستان بازی Road Redemption در فضایی پسا آخرالزمانی به وقوع می پیوندد و کشور امریکا را در آینده ای خیالی به تصویر می کشد. در دورانی که این کشور پهناور به دست یک دیکتاتور بی رحم اداره میشود و ظلم و ستم وارد آمده توسط او بر مردم این کشور بسیاری از آنان را به فکر ساقط کردن این دیکتاتور خون خوار انداخته است. در این میان از جمله گروه هایی که به شکل سازمان یافته در پی بر اندازی این حکومت دیکتاتوری هستند گروهی متشکل از تعدادی موتور سوار جاده ای بوده که تمام عمر خود را به انجام مسابقات گوناگون در دل جاده ها سپری کرده اند و اکنون قصد مبارزه با این دیکتاتور ستمگر را به شیوه ی خاص خود دارند.برای دانلود با لینک مستقیم پرسرعت ایران به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

با این حال عضو ارشد این گروه موتور سواری به طور خود سر و بدون هماهنگی با سایر اعضای گروه به تنهایی قصد ترور کردن دیکتاتور کذایی را می کند و از بد روزگار در گوشه ای از خاک امریکا به چنگ افراد او اسیر می شود. حال این وظیفه ی شماست که به عنوان عضوی از این گروه موتور سوار، همراه با دوستان خود یا به تنهایی به دل جاده ها بزنید و راه پایتخت را در پیش بگیرید تا مانع از رسیدن فرمانده ی اسیر خود به پایتخت و حاضر شدن او در محضر دیکتاتور کذایی شوید. در واقع رویداد های داستانی بازی Road Redemption به گونه ای طراحی شده است که بازیباز می تواند در میانه های داستان با رییس گروه موتور سواری مذکور همراه شده و نسبت به براندازی دیکتاتور ستمگر داستان اقدام نماید یا این که با بازگرداندن او از مسیر پایتخت خطر اسارت خود و خانواده اش به دست افراد حکمران مستبد امریکا را از سر رفع نماید.

دانلود بازی Road Redemption - موتور سواری اکشن و پر هیجان آرکید 2017

بخش داستانی دانلود بازی Road Redemption هم به شکل تک نفره و هم به شکل همکاری تیمی چهار نفره (حتی در حالت تقسیم صفحه نمایش به چهار قسمت مجزا) قابل تجربه است و علاوه بر آن سازندگان این بازی قول اضافه شدن بخش چند نفره ی آنلاین را هم به ساختار گیم پلی این بازی داده اند. گیم پلی دانلود بازی Road Redemption در حالت کلی مبتنی بر مبارزه در طول جاده ها، نشسته بر پشت موتور سیکلت خواهد بود. به این معنی که شما باید سوار بر موتورسیکلت خود در دل جاده های پر خطر امریکا با سرعت بسیار بالایی به حرکت در آمده و در عین این که سعی در پشت سر گذاشتن موانع موجود در سر راه می کنید، به مبارزه با موتور سواران رقیب که در پی از میدان به در کردن تان هستند بپردازید. مبارزاتی که از طریق در دست گرفتن طیف وسیعی از سلاح های گرم و سرد (از میله های فلزی گرفته تا شات گان های آتشین) قابل انجام خواهد بود و بخش مهمی از هیجان این بازی را رقم خواهد زد.

البته رویارویی های متعدد موجود در دانلود بازی Road Redemption با موتور سواران رقیب تنها در دل جاده ها به قوع نمی پیوندد و گاه مسابقات نفس گیر این بازی بر فراز سقف ساختمان های بلند نیز برگزار می شود. در این میان بازیباز از یک طناب متصل به چنگک هم به عنوان وسیله ای کارآمد استفاده خواهد کرد و توسط آن می تواند با آویزان شدن از موانعی نظیر هلیکوپتر ها ، دکل ها یا جرثقیل های بلند، راه خود را در میان سقف آسمان خراش های سر به فلک کشیده رو به جلو باز کند. جالب این جاست که بازیباز در طول بازی Road Redemption تنها یک فرصت در اختیار دارد و در صورت برخورد با موانع پیش رو و اتومبیل های درون جاده یا کشته شدن به دست دشمنان همه چیز برای او از نو آغاز خواهد شد. با این حال امتیاز های کسب شده توسط بازیباز، پول های جمع شده توسط او و در کل تمامی ساز و برگ به دست آمده طی تلاش او در طول جاده ها، با کشته شدن بازیباز از بین نمی رود و در عوض می توان از طریق آن ها به ارتقا دادن توان شخصیت اصلی حاضر در بازی و همچنین قدرت موتور سیکلت او یا شخصی سازی کردن این قابلیت ها پرداخت.

Road Redemption is a vehicular combat racing video game being developed by Pixel Dash Studios and EQ Games as a spiritual successor to the Road Rash series of vehicular combat racing video games. An in-progress version is available through Steam Early Access, with final release planned for Microsoft Windows, OS X, and Linux on October 4th, 2017. Console versions of Road Redemption are planned for 2018.

The game plays a spiritual successor to the Road Rash series of vehicular combat racing video games. The game aims to replicate the arcade-like simplicity and silliness of the Road Rash games, while introducing more modern graphics and gameplay mechanics. In addition to the melee weapons featured in Road Rash, Road Redemption introduces firearms in the players options for weapons as well. The game will feature split screenmultiplayer modes, including the computer-based ones, which is more of a rarity for the platform. The proposed Wii U version will also feature the ability for multiplayer sessions to take place with one player on the television and the other using just the Wii U GamePad screen.

• گالری بازی موتور سواری Road Redemption

بازی موتور جنگی اکشن و مهیج بزن بزن . دانلود بازی مسابقه ای اکشن جنگی موتوری و مسابقه ای . دانلود بازی Road Redemption, دانلود مستقیم Road Redemption, دانلود رایگان بازی Road Redemption, دانلود سرور ایران بازی , دانلود آپدیت برای بازی Road Redemption, دانلود دی ال سی بازی , دانلود نسخه فشرده بازی Road Redemption

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP, Vista
Processor: 1.4GHz processor or faster
Memory: 4 GB RAM
Graphics: DirectX 9-compatible graphics card with at least 512MB of video memory
DirectX: Version 9.0
Storage: 1000 MB available space

دانلود بازی Road.Redemption-CODEX با لینک مستقیم:

دانلود پارت ۱: Direct Link

دانلود پارت ۲: Direct Link

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!

فروش سایت فیلم و سریال مای فیلم

فروش سایت فیلم و سریال مای فیلم

دانلود فیلم دارکوب

دانلود فیلم دارکوب
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.