به سایت مای فیلم خوش آمدید سایت مای فیلم در ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی ثبت و تابع قوانین این سازمان می باشد. محتواهای سایت در صورت صلاحدید سازمان فیلترینگ از سایت حذف خواهند شد.

کانال تلگرام مای فیلم

کانال تلگرام مای فیلم

قسمت ششم فیلم «ترمیناتور» کاملا متفاوت و جدید خواهد

آبان ۶, ۱۳۹۶

صحبت های جدید «آرنولد شوارتزنگر» درباره قسمت ششم فیلم «ترمیناتور»

Related image

Related image

Image result for Terminator

«آرنولد شوارتزنگر» در مصاحبات ذکر کرده که قسمت ششم فیلم «ترمیناتور» کاملا متفاوت و جدید خواهد بود.

همانطور که میدونید ، سازندگان قسمت ششم فیلم «ترمیناتور» اعلام کردند که این فیلم در تاریخ ۲۶ جولای ۲۰۱۹ اکران خواهد شد. حال ، بازیگر کهنه کار و محبوب سینما هالیوود ، «آرنولد شوارتزنگر» که در سری فیلم های «ترمیناتور» نیز حضور داشته ، صحبت های جدیدی رو درباره این فیلم انجام داده و توضیح داده که چگونه «جیمز کامرون» و «تیم میلر» ، اثری تازه و متفاوت از دنیای ترمیناتور خواهند ساخت. او در مصاحبه ای که با «بیزینس اینسایدر» انجام داده ، می گوید:” من فکر میکنم که داستانی که جیمز کامرون و تیم میلر بر سر اون به توافق رسیدند و در نظر دارند ، ادامه دادن داستان ربات تی-۸۰۰ است ، البته این فیلم ، داستان جدیدی رو به بیننده به نمایش خواهد گذاشت. کاری که این دو در فکر دارند این است که چند شخصیت ابتدایی همچون لیندا همیلتون و من رو در فیلم جای بدهند و بقیه رو کنار بگذارند. شخصیت های دیگر و بازه های زمانی مختلف ، به احتمال من ، به طور کامل کنار گذاشته خواهند شد.”

Related image

در مصاحبات قبلی هم که با «تیم میلر» انجام شده بود ، او ذکر کرده بود که هیچ مشکلی با سن «آرنولد شوارتزنگر» ندارد. او در این مصاحبات می گوید:” حتی در فیلم «Terminator: Genisys» ، او یک شخصیت جوانتر نسبت به ترمیناتور پیر بوده. به نظر من ، ما باید سن او را کنار بگذاریم. این چیزیه که باعث تازگی و علاقه طرفداران به این فیلم میشه.” «جیمز کامرون» هم در مصاحبات قبلی اش گفت:” فعلا ما به دنبال یک شخصیت ۱۸ ساله دختر هستیم تا بتونه نقش جدید این فیلم که به نظر من ، محبوبیت زیادی رو به دست میاره رو بازی کنه. ما هنوز شخصیت های قبلی رو داریم و در این فیلم شخصیت های آینده و گذشته کارکتر ها هم حضور دارند. در راس این ماجرا ، دو شخصیت محبوب و قدیمی این فیلم که آرنولد و لیندا ، نقش آنها رو بازی می کنند نیز حضور خواهند داشت.”

منبع » فیلم تو مووی

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!

فروش سایت فیلم و سریال مای فیلم

فروش سایت فیلم و سریال مای فیلم

دانلود فیلم دارکوب

دانلود فیلم دارکوب
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.