به سایت مای فیلم خوش آمدید سایت مای فیلم در ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی ثبت و تابع قوانین این سازمان می باشد. محتواهای سایت در صورت صلاحدید سازمان فیلترینگ از سایت حذف خواهند شد.

کانال تلگرام مای فیلم

کانال تلگرام مای فیلم

فیلم جدید فرهادی در لیست فیلمهای ۲۰۱۸

دی ۴, ۱۳۹۶
فیلم جدید فرهادی در لیست فیلمهای 2018

فیلم جدید فرهادی در لیست فیلمهای ۲۰۱۸
سایت پلی لیست فهرستی از فیلم های مهم مورد انتظار سال آینده را منتشر کرده که«همه می دانند» اصغر فرهادی در این فهرست قرار دارد.

به گزارش سلام سینما نزدیک کریسمس وبسایت پلی لیست مانند تمام انجمن ها و وبسایت های دیگر بهترین های ۲۰۱۷ از نگاه خود را در بخش های اصلی انتخاب کردند .

طرح ساخت فیلم «همه مى‌دانند» در اسپانیا، چهار سال پیش آغاز شد و فرهادى تحقیق و نگارش داستان  را از همان زمان شروع  کرد.پنج انتخاب برتر سال پلی لیست هم شامل «لیدی برد»،«دانکرک»،«پروژه فلوریدا»،«شکل آب»و«بلید رانر ۲۰۴۹» است و اما در بخشی دیگر ، این وبسایت از ۱۰۰فیلم مورد انتظار سال ۲۰۱۸۸ نام برده که نکته جذاب این فهرست قرار داشتن «همه می دانند» اصغر فرهادی در رتبه ۱۲ این لیست است .

با این حال ساخت فیلم «فروشنده» در ایران، روند نگارش فیلمنامه «همه می‌دانند» را موقتا متوقف کرد تا فیلمساز ایرانی پس از دریافت دومین اسکار، هشتمین فیلم سینمایی خود را در اسپانیا مقابل دوربین ببرد.

فیلم اصغر فرهادی در بین صد فیلم مورد انتظار ۲۰۱۸

فیلم جدید فرهادی در لیست مورد انتظار ترین فیلمهای 2018

فیلم جدید فرهادی در لیست مورد انتظار ترین فیلمهای ۲۰۱۸

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!

فروش سایت فیلم و سریال مای فیلم

فروش سایت فیلم و سریال مای فیلم

دانلود فیلم دارکوب

دانلود فیلم دارکوب
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.